Rastú Vaše deti ako z vody? Rastúci nábytok je pre nich ideálna voľba! Stačí jedna objednávka a od škôlky až do maturity nemusíte vybavenie ich študijného kútika up-gradovať.
Rastúci nábytok sa oplatí

Vaše deti sa budú vzdelávať v súlade s ergonomickými zásadami, teda komfortne a priaznivo pre ich zdravý vývoj, a Vy pritom ušetríte peniaze. Ak ste sa pustili do up-gradovania detskej izby, vedzte, že sa oplatí myslieť dopredu a vybrať nábytok, ktorý s deťmi do slova a do písmena porastie. Na to, že deti stále rastú, pamätajú v sortimente MAYER, kde si môžete vybrať zo širokej ponuky rastúcich stoličiek a ďalšieho nábytku, ktorý deťom vydrží od 4 až do 18 rokov, a navyše s nadštandardnou zárukou 5 rokov vrátane čalúnenia.

Vyberte deťom stoličku a stôl v správnej farbe!

Vybrali sme pre Vás konkrétne nábytkové kúsky pre ľahké farebné zladenie do 4 farieb: červená, zelená, modrá a ružová. Ide o celkom štyri prevedenie stoličiek, osem prevedení stolov a deväť prevedení kontajnerov tak, aby ste ich mohli čo najlepšie zladiť so vzhľadom interiéru. Jedná sa o 4 typy rastúcich stoličiek vždy v 4 vyššie uvedených farbách čalúnenia.

Rastúca stolička (symbol: FREAKY 2436, FREAKY SPORT 2430, Actikid 2428 A2, Actikid 2428 A3)

Ktorá bude Vašim deťom najviac vyhovovať? Prečítajte si odporúčania o farebnom ladení pred kúpou TU.


Rafinovaný rastúci stôl

Súčasťou ponuky je aj rastúci detský stôl PROFI3 32P3, praktický kus nábytku, ktorého stredná pracovná plocha je naklápacia a má krásny vzhľad javora, bočné dosky môžu mať tiež vzhľad javora, alebo môžu byť farebné. Navyše bez príplatku vždy v základnej výbave je veľký výsuvný organizér, stôl je vybavený po stranách háčiky na školskú tašku, mäkkú oporou zápästia s pravítkom a praktickou nastavovaciou stupnicou podľa výšky postavy.

Rastúci stôl PROFI3 - varianty s farebnými krídlami (symbol: 32P3 11, 32P3 13) a javorovými krídlami (symbol: 32P3 17 TW, 32P3 19 TW)

K stolu odporúčame zaobstarať pojazdný kontajner 32P8, vďaka ktorému bude mať Váš školák všetky pomôcky pekne po ruke.


Biele prevedenie stolov - novinka

Novinkou od júla 2015 je v predaji aj biele prevedenie všetkých stolov PROFI, ktoré je možné objednať pod označením rastúci stôl Profi3 32W3. Všetky horné dosky alebo len stredovú hlavnú dosku je možné objednať v bielej farbe a vzdať sa tak dekoru javora, ktorý môže byť niekedy zle kombinovateľný s inými dekory dreva v detskej izbe. Viac informácií tu.

Čalúnené kontajnery!

Zlaďte si všetko, aj kontajnery, všetko v tom správnom dekore aj farbe! Čalúnenie vo všetkých 4 farbách, vždy v 2 dekoroch alebo s doskou lamino vzhľad javor:

Čalúnený kontajner (symbol: 32P8 26 091, 32P8 30 463, 32P8 AH)

Náš tip: Moderná LED stolná lampa 32LED posvieti deťom na domáce úlohy. Pamätajte na to, že september prináša jeseň, čas, kedy sa začína stmievať!

Viac rastúcej inšpirácia pre Vaše rastúce deti nájdete na stránkach mayer.cz/kids alebo si môžete stiahnuť prehľadný katalóg.