Vyhľadávanie

Kategorie

   
   

    Články o bývaní  

  VYHĽADÁVANIA V ČLÁNKOCH

  Hľadaj
  v rubrike:


  Taniere a iné nádoby do kuchyne

  PR článok, Dekorácie

  Existuje široký sortiment tanierov od výmyslu sveta. V ponuke často môžeme nájsť plytké taniere, hlboké taniere, dezertné taniere, servírovacie a oválne taniere, pizza taniere, ale tiež sady tanierov a detské jedálenské sady.

  Aká je skutočná hodnota maľovaného obrazu?

  PR článok, Dekorácie

  Spôsob, akým sa stanovuje hodnota umeleckého diela, má málo spoločné s bežným životom. Sochár Alberto Giacometti to kedysi vystihol celkom presne: „Rozbité auto sú kusy plechu, rozbitá antická socha sú tri antické sochy.“ Preložené do praktickej reči to znamená aj to, že umeleckú hodnotu diela nemožno stotožňovať s jeho cenou.

  Priťažký školský batoh. Ako uľahčiť detskej chrbtici?

  PR článok, Ostatné

  Idú vám oči hore, keď ráno pomáhate vášmu školákovi s taškou do školy? Poďte sa s nami pozrieť, čo môžete urobiť, aby ruksak nepripomínal činku z posilňovne. Ak postrážite týchto 6 vecí, budete mať istotu, že ste spravili všetko pre to, aby sa chrbát vášho dieťaťa správne vyvíjal.

  Dokonalý obed, alebo ako správne prestierať

  PR článok, Kuchyne

  Dokonalý obed netvorí iba chutné jedlo či hostia, ale aj správne prestieranie.

  Variť v smaltovaných či nerezových hrncoch?

  PR článok, Kuchyne

  Riadov v kuchyni nikdy nie je dosť. Najmä, ak má vaša domácnosť viac členov, pravdepodobne musíte každý deň pripravovať najrôznejšie špeciality.

  Kuchynské vybavenie je vašou slabinou? Odstráňte ju

  PR článok, Kuchyne

  Reťaz je taká silná ako jej najslabší článok. Poznáte toto príslovie? Je to pravda. Môžete byť aj najlepší šofér, môžete mať najlepších technikov na svete a najkvalitnejšie pneumatiky, no keď vás postavia na štart Formuly 1 v starej Škode Fabia, závod nevyhráte. A to isté platí aj v kuchyni. Môžete byť najlepší kuchár na svete, môžete mať najčerstvejšie a najvyberanejšie suroviny a poznať unikátny recept, ale keď nemáte v kuchyni dobré vybavenie, jedlo bude o niekoľko levelov horšie, ako by mohlo byť. Nenechajte si pokaziť zážitok z varenia.

  Rastúcim deťom rastúci nábytok!

  PR článok, Detská izba

  Rastú Vaše deti ako z vody? Rastúci nábytok je pre nich ideálna voľba! Stačí jedna objednávka a od škôlky až do maturity nemusíte vybavenie ich študijného kútika up-gradovať.

  Radi si na cestách užívate hry? Toto sú najlepšie herné tablety

  PR článok, Elektronika

  Trh s mobilnými zariadeniami je známy svojím rapídnym rastom, tablety a smartfóny sú čoraz populárnejšie nie len u mladšej generácie.

  Kvalitné odšťavovače sa oplatia, aj keď stoja viac

  PR článok, Kuchyne

  "Je to len odšťavovač," hovoríte si. Tak prečo by ste mali platiť viac, keď vedľa v elektre majú celkom pekný prístroj v akcii? Lacné odšťavovače sa hodia k tomu, aby ste si v nich raz za mesiac odšťavili pár jabĺk a pomarančov. Ovocie totiž predtým musíte nakrájať a olúpať, šťavy dostanete málo a zvyšok poobedia strávite drhnutím všetkých častí prístroja.

  Aké nože vybrať do kuchyne?

  PR článok, Kuchyne

  Na trhu je nepreberné množsto nožov na rôzne použitie. Ak by ste mali mať v kuchyni každý jeden, pravdepodobne by vám neostalo dosť miesta na iné vybavenie. Preto je výhodnejšie zaobstarať si len zopár a každý jeden môže byť na rôzne použitia.

   

  Na našich stránkách používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania akoByvat.sk.