Vyhľadávanie

Kategorie

   
   
   

    Články o bývaní  

  Nachádzate sa v kategórii Elektronika. Prezrite si:

   

  Odporúčame si pozrieť aktuálne letáky Okay.

   
   

  VYHĽADÁVANIA V ČLÁNKOCH

  Hľadaj
  v rubrike:


  Radi si na cestách užívate hry? Toto sú najlepšie herné tablety

  PR článok, Elektronika

  Trh s mobilnými zariadeniami je známy svojím rapídnym rastom, tablety a smartfóny sú čoraz populárnejšie nie len u mladšej generácie.

  Vysávače v ére robotov

  časopis Rodinný dom, Elektronika

  Robotické vysávače znamenajú v sortimente domácich pomocníkov revolučnú zmenu. Ako vlastne tieto vysávače pracujú, čo dokážu a podľa akých kritérií si taký prístroj vybrať?

  Domáca kaviareň

  Redakcia, Elektronika

  Pre mnohých z nás sa stala káva nepostrádateľnou súčasťou života. Kvalitnú šálku toho lahodného nápoja si nemusíme užívať len v kaviarni. Rovnako dobrú kávu je možné pripraviť i vo vlastnej kuchyni. Ako sa v ponuke kávovarov orientovať?

  Verná ranná služobnica

  Redakcia, Elektronika

  Väčšina z nás si ranný rituál len ťažko dokáže predstaviť bez teplého čaju alebo kávy alebo čerstvého juice. Tekuté „štartéry“ každého dňa, respektíve horúcu vodu pre ich prípravu za nás pripravuje fenomén modernej doby – varná kanvica. Na juice zase odstavnovač. Podoba tejto rannej služobnice sa v posledných rokoch zmenila hlavne vo vnútri. Zmizla odkrytá ohrievacia špirála, okolo ktorej sa usadzovalo najviac vodného kameňa. S jeho odstránením sme mali značné problémy, niekedy nepomohla ani osvedčená octová voda. Našťastie výrobcovia pokročili dopredu i v prípade týchto kuchynských spotrebičov a zdroj tepla zabudovali pod celokovové dno.

  Klimatizácia - keď teplo, zima ani zápach v miestnosti nevadí

  Redakcia, Elektronika

  V posledných rokoch veľmi teplé „predjaria“ prechádzajú priamo do tropického leta, bez toho aby sa na tento prudký klimatický skok stačilo naše telo pripraviť. Tak dostávajú v byte či dome stále zväčšujúci sa priestor klimatizačné jednotky, ktoré také prudké teplotné zmeny dokážu prekonať s ohľadom na náš organizmus. Vďaka univerzálnosti systémov však neprichádza klimatizácia k slovu len v lete, počas ktorého je potrebné ochladiť vzduch v miestnostiach , ale po celý rok, kedy sa systémy starajú o stabilnú teplotu v interiéri, jeho jemné ochladzovanie a otepľovanie, ale taktiež o kvalitu samotného vzduchu a jeho automatické čistenie.

  Domáce vetráky - ako vybrať ten pravý

  Redakcia, Elektronika

  Horúce letné dni si môžeme i doma príjemne a bez následkov nepríliš šetrnej klimatizácie schladiť domácim vetrákom. Zariadenie ponúkané v hobby marketoch, elektro predajniach a prostredníctvom „akcií“ hypermarketov vykazujú najrôznejšie stupne kvality, dizajnu, bezpečnosti i účinnosti. Tie nás vzhľadom k dôvodu nákupu – horúco v miestnosti – väčšinou zaujímajú ako prvé. Veľkosť vetráku volíme podľa jeho umiestnenia.

  Prispôsobte počítač interiéru

  Redakcia, Elektronika

  Pri dolaďovaní interiéru sa často stretávame s otázkou, ako do neho začleniť modernú elektroniku. Futuristický dizajn počítača alebo tlačiarne môže nepríjemne narušiť vzhľad inak perfektne zariadenej miestnosti. Našťastie tento problém má celkom jednoduché riešenie. Ak vám pôvodné farebné vyhotovenie prístrojov nezapadá do celkového vzhľadu miestnosti, proste ich prezlečte do kabátu inej farby.

  Káva ako od baristu

  Redakcia, Elektronika

  Že neviete kto alebo čo to je? Barista je odborník na prípravu kávy, ktorý musí vedieť pripraviť lahodné kávové nápoje a špeciality. I vy sa ním môžete stáť vďaka moderným kávovarom a nemusíte pritom chodiť ani do kaviarne. Najnovšie typy vynikajú nie len svojím dizajnom, ale i funkciami, ktorých ovládanie je veľmi jednoduché, takmer intuitívne – espresso alebo kávu si môžete vychutnať po jednom stlačení tlačidla.

  Nie je sušenie ako sušenie

  Redakcia, Elektronika

  Sušenie bielizne na šnúrach natiahnutých medzi dvoma stromami je pre väčšinu domácnosti históriou. Záhradné sušiaky si jednoducho môžete kúpiť a bielizeň potom vo víre viac alebo menej intenzívneho slnečného žiaru na čerstvom povetrí osušiť. Keď sa však dni začnú krátiť, alebo slnko zakryjú dážď nesúce mraky, je nutné bielizeň sušiť doma.

  Centrálny vysávač

  Redakcia, Elektronika

  Medzi činnosti, ktoré sú v „odbore“ upratovania najmenej obľúbené patrí vysávanie. To si ale môžeme v modernej dobe uľahčiť inštaláciou centrálneho vysávača. Jedná sa o veľmi účinného a spoľahlivého pomocníka, ktorého máte vždy po ruke bez toho, aby ste po neho museli ísť do skrine, komory alebo garáže.

   

  Na našich stránkách používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania akoByvat.sk.