Vyhľadávanie

Kategorie

   
   

    Články o bývaní  

  Nachádzate sa v kategórii Kuchyne. Prezrite si:

   

  Odporúčame si pozrieť aktuálne letáky Möbelix.

   

  VYHĽADÁVANIA V ČLÁNKOCH

  Hľadaj
  v rubrike:


  Dokonalý obed, alebo ako správne prestierať

  PR článok, Kuchyne

  Dokonalý obed netvorí iba chutné jedlo či hostia, ale aj správne prestieranie.

  Variť v smaltovaných či nerezových hrncoch?

  PR článok, Kuchyne

  Riadov v kuchyni nikdy nie je dosť. Najmä, ak má vaša domácnosť viac členov, pravdepodobne musíte každý deň pripravovať najrôznejšie špeciality.

  Kuchynské vybavenie je vašou slabinou? Odstráňte ju

  PR článok, Kuchyne

  Reťaz je taká silná ako jej najslabší článok. Poznáte toto príslovie? Je to pravda. Môžete byť aj najlepší šofér, môžete mať najlepších technikov na svete a najkvalitnejšie pneumatiky, no keď vás postavia na štart Formuly 1 v starej Škode Fabia, závod nevyhráte. A to isté platí aj v kuchyni. Môžete byť najlepší kuchár na svete, môžete mať najčerstvejšie a najvyberanejšie suroviny a poznať unikátny recept, ale keď nemáte v kuchyni dobré vybavenie, jedlo bude o niekoľko levelov horšie, ako by mohlo byť. Nenechajte si pokaziť zážitok z varenia.

  Kvalitné odšťavovače sa oplatia, aj keď stoja viac

  PR článok, Kuchyne

  "Je to len odšťavovač," hovoríte si. Tak prečo by ste mali platiť viac, keď vedľa v elektre majú celkom pekný prístroj v akcii? Lacné odšťavovače sa hodia k tomu, aby ste si v nich raz za mesiac odšťavili pár jabĺk a pomarančov. Ovocie totiž predtým musíte nakrájať a olúpať, šťavy dostanete málo a zvyšok poobedia strávite drhnutím všetkých častí prístroja.

  Aké nože vybrať do kuchyne?

  PR článok, Kuchyne

  Na trhu je nepreberné množsto nožov na rôzne použitie. Ak by ste mali mať v kuchyni každý jeden, pravdepodobne by vám neostalo dosť miesta na iné vybavenie. Preto je výhodnejšie zaobstarať si len zopár a každý jeden môže byť na rôzne použitia.

  Kvalitné nástroje v kuchyni pomôžu rýchlejšie pripraviť chutné jedlo

  PR článok, Kuchyne

  Ak máte radi čerstvý, mäkký, ešte teplý chlieb, určite oceníte kvalitný zúbkovaný nôž na krájanie chleba, s ktorým sa vám ho podarí nakrájať bez toho, aby krajce zostali zlepené alebo sa vám potrhali. Podobne je to nie len s nožmi určenými na krájanie chleba, ale aj na rezanie surovín na kocky a slíže, sekanie zeleniny či orechov, odkosťovanie mäsa alebo porcovanie pripraveného jedla.

  Stolujte komfortne a pohodlne a počítajte i s návštevou

  PR článok, Kuchyne

  Každá kuchárka je rada, keď jej stravníkom chutí a na tanieroch nezostáva ani omrvinka. Nielen samotné jedlo nám ale poskytuje príjemný gastronomický zážitok. Veľmi dôležité je tiež prostredie, v ktorom pokrmy konzumujeme. Myslite na to pri zariaďovaní vašej jedálne alebo jedálenského kúta kuchynským nábytkom a vylaďte ich tak, aby aj všedný pokrm bol pre vás slávnostnou hostinou.

  Varte ako majster - kuchynská linka zariadená podľa zón

  PR článok, Kuchyne

  Pri vybavovaní pracovnej časti kuchyne je dôležité sa dopredu zamyslieť nad tým, v akom slede zvyčajne spracovávame potraviny a následne tiež umývame a ukladáme použitý riad. Takzvaným kuchynským zónam a ich vzájomnej nadväznosti potom prispôsobíme výber a usporiadanie kuchynskej linky. Vďaka rozdeleniu kuchyne na jednotlivé časti si do budúcnosti ušetríme pri varení dosť zbytočných pohybov.

  Zariaďte si kuchyňu tak, aby vám slúžila dlho a dobre!

  PR článok, Kuchyne

  Čaká vás zariaďovanie novej kuchyne? Potom sa hneď na začiatku pripravte na veľa vymýšľania a vyberania , a to nielen kuchynského nábytku. Keď ale dodržíte pár jednoduchých pravidiel, bude vaša snaha odmenená úspechom v podobe dlhoročnej spokojnosti. A verte, že potom u vás bude chutiť celej rodine i každej návšteve!

  Pri plánovaní kuchyne nezabudnite na riady

  PR článok, Kuchyne

  Pri plánovaní novej kuchyne hrá dôležitú úlohu nie len správne priestorové riešenie, výkonné a elegantné spotrebiče a vkusné farby. Vopred si potrebujete zvážiť ako často a pre koľko ľudí zvyknete variť. Inými slovami – koľko kuchynského riadu a akú jedálenskú súpravu budete používať. Od toho sa totiž odvíja množstvo priestoru potrebného na uskladnenie.

   

  Na našich stránkách používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania akoByvat.sk.